Firma

   

  Green Factory Bronisze TO LIDER WARSZAWSKIEGO HURTOWEGO RYNKU TRADYCYJNEGO, który zaopatruje swoich licznych Klientów zarówno w świeże warzywa i owoce, jak i w produkty Ready to eat.

   

  Duża i stale rosnąca oferta asortymentowa dostępna jest w dwóch punktach sprzedaży, na terenie rynku hurtowego w podwarszawskich Broniszach, na poznańskiej giełdzie Franowo oraz na katowickiej giełdzie Załęże.

   

  Ponadto firma wzmacnia swoją aktywność w kanale HoReCa oraz działalność eksportową, zwłaszcza na rynku ukraińskim.

  Green Factory Bronisze dysponuje świetnymi warunkami przechowywania, w tym komorami o kontrolowanej wilgotności. Dzięki dużej rotacji towaru Klient może być pewny, że zawsze otrzymuje produkt doskonałej świeżości.

   

  Doświadczony i dynamiczny zespół pracowników stawia sobie ambitne cele. Wśród najwyższych priorytetów jest różnorodność i wysoka jakość towaru, dzięki którym handel tradycyjny może budować swoją obecność w bardzo konkurencyjnych realiach rynkowych.

   

  Green Factory Bronisze w okresie maj-październik dostarcza na rynek tradycyjny produkty pochodzące z polskich upraw. Strategicznym dostawcą jest grupa producentów warzyw PRIMAVEGA. W okresie zimowym warzywa są importowane od sprawdzonych, certyfikowanych dostawców z południa Europy.

   

  Natomiast produkty typu Ready to eat, pod marką Fit&Easy dostarczane są przez cały rok z  zakładów Green Factory.

  Wizja

   

   

  Lider Warszawskiego Rynku Hurtowego w Broniszach, z najsilniejszym portfelem
  produktów i najlepiej wykwalifikowanym zespołem.

  Misja

   

  W codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby móc zapewnić naszym Klientom produkty o najwyższej jakości, w dostosowanych do rynku cenach, sprawną obsługę oraz współpracę na zasadach partnerstwa.

   

  Naszą misję i filozofię, której staramy się być wierni od samego początku, najlepiej odzwierciedla motto:

   

  “Green Factory Bronisze –  wspieramy tradycję w handlu.”

  Grupa Green Factory

   

  Green Factory Bronisze należy do grupy Green Factory.

   

  W ramach grupy znajdują się wyspecjalizowane w poszczególnych obszarach spółki: Green Factory zakład w Niepruszewie k/Poznania (produkcja i sprzedaż do zachodniej części Polski oraz na zachód), Green Factory Bronisze (działająca na rynku tradycyjnym), Green Factory zakład w Zdunowie k/Warszawy (obsługująca Polskę centralną, wschodnią oraz eksportująca na wschód ), Green Factory Logistics (transport oraz logistyka) oraz GF Trans (transport międzynarodowy).

  Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Czytaj więcej w Polityce Cookies

  Zamknij