Nasze marki

  Green Factory Bronisze w polskim okresie wegetacyjnym dostarcza na rynek tradycyjny produkty pochodzące z własnych upraw Green Factory oraz zakładów, z których pochodzą produkty typu convenience food pod marką własną “Fit & Easy”.

  Fit & Easy

  Starannie wyselekcjonowane, wyłącznie naturalne surowce, certyfikowani dostawcy oraz jedne z najnowocześniejszych w Europie zakładów przetwórstwa warzyw to solidne podstawy gwarantujące jakość produktów Fit&Easy.

  Produkty Fit&Easy łączą w sobie różne rodzaje, smaki i kształty sałat. Stanowią idealną bazę zarówno do dań na zimno jak i ciepło, można je podawać z dodatkiem dressingów lub sezonowych warzyw. W ofercie znajdują się zarówno mieszanki sałat, jak i mono produkty takie jak rukola, roszponka, szpinak, jarmuż oraz gotowe sałatki typu lunch box.

  Primavega

  Marka, pod którą znajdziemy warzywa takie jak sałata lodowa, brokuł, por, cykoria radicchio, sałata rzymska, masłowa, rukola, roszponka czy packchoi. Warzywa pochodzą z upraw grupy producentów. Warzywa sprzedawane są w całości, niemyte.

  Green Factory

  Pod tą marką oferujemy szpinak niemyty, sałatę lodową, brokuł, seler naciowy.

  VEGgood

  Są to wyselekcjonowane produkty najwyższej i restrykcyjnie kontrolowanej jakości, pochodzące z zakontraktowanych upraw. Cieszące się rosnącym zainteresowaniem najbardziej wymagających klientów produkty marki VEGgood to: kapusta, sałata lodowa, pomidor, brokuł i kalafior.

  VegeMax

  Pod tą nazwą od 2017 roku sprzedawana jest papryka najwyższej jakości.

  Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Czytaj więcej w Polityce Cookies

  Zamknij