Import

  Ścisła i długofalowa współpraca z najlepszymi producentami warzyw, zaangażowanie w cały proces od produkcji po dystrybucję pozwala nam dysponować nieograniczonymi możliwościami pod względem jakości i ilości importowanych produktów.

   

  Stale poszerzając nasze kontakty handlowe, w szczególności wśród producentów posiadających certyfikaty jakości, dążymy do zwiększenia asortymentu o jak najlepszych parametrach. Posiadając w swoim zespole doskonale wyszkolonych i profesjonalnych handlowców jesteśmy w stanie dostarczyć najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach.

  Export

  Jako operator eksportowy dla firm działających w całej grupie Green Factory, zajmujemy się eksportem towarów produkowanych przez nas, jak również przez zrzeszonych z nami producentów. Podstawą oferty jest produkcja własna z upraw PRIMAVEGA, produkty Ready to Eat produkowane przez zakłady w Zdunowie i Niepruszewie, a także uprawy kontraktowane w Polsce, Hiszpanii i we Włoszech.

   

  Eksportujemy towar do wielu krajów w tym m.in. do Hiszpanii, Włoch, Dani, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Szwajcarii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, oraz Arabii Saudyjskiej.

  Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Czytaj więcej w Polityce Cookies

  Zamknij